Basia lodziara

Umów się ze mną już teraz

Spoglądam na zegarek. Spóźniasz się już ponad dziesięć minut. Jestem trochę rozczarowana, bo mój plan wypełniał każdą wspólną minutę. No cóż… będziesz musiał zadowolić się czymś innym.

Słyszę pukanie i mam nadzieję, że to Ty. Otwieram drzwi i widzę Ciebie. Stoisz oparty o framugę i mierzysz mnie wzrokiem.

Mam na sobie czerwony, koronkowy staniczek, przez który widać piersi, czerwone majteczki, czarne pończochy i szpilki. Wiem, że lubisz mnie w takim stroju, dlatego włożyłam ten zestaw specjalnie dla Ciebie.

Czuję zapach Twoich perfum, przymykam oczy i zaczynam wyobrażać sobie Twoje nagie ciało.

Popychasz mnie do środka i zamykasz drzwi. Łapiesz mnie za rękę, prowadzisz do pokoju i siadasz na łóżku. Czekasz teraz na mój ruch.

Włączam muzykę, którą lubisz, staję przed Tobą i zaczynam tańczyć. Po chwili zdejmuję staniczek, następnie majteczki. Każesz mi zostać w pończochach i szpilkach. Pochylam się nad Tobą i całuję w usta, jednocześnie pocierając wybrzuszenie w spodniach. Czuję, że jesteś bardzo podniecony. Chcesz mnie, a ja pragnę poczuć Twojego penisa w ustach. Dobrze wiesz, że uwielbiam to robić.

Poprawiasz się wygodniej, a ja wyciągam go delikatnie. Biorę go do ręki i poruszam nim. Robi się jeszcze grubszy i większy. Klękam przed Tobą i wkładam nabrzmiałe prącie do ust. Syczysz z podniecenia.

Chociaż mamy niewiele czasu, nie śpieszę się z pieszczotami, chcę, żeby było Ci dobrze. Liżę go i wkładam głęboko prawie całego. Jest taki cudowny… Robię tak kilka razy. Nie używam do tego dłoni, nie chcesz. Masz ochotę, bym pieprzyła Cię tylko ustami. 

Łapiesz mnie za tył głowy i dociskasz do siebie. Nadajesz tempo. Poruszasz mną coraz szybciej i szybciej. Obciągam Ci bez żadnej przerwy. Czuję Twój smak, wiem, że zaraz skończysz.

Zastanawiam się, czy zrobisz to we mnie, czy na moich piersiach. Na chwilę przed końcem, wyciągasz go i spuszczasz się na mnie. Zlizuję to, co zostało na Twoim członku, a pozostałość wcieram sobie w biust…

Basia lodziara

Wiek:

45

Orientacja:

hetero

Biust:

5

Wzrost:

165 cm

Waga:

65

Włosy:

brązowe

Oczy:

niebieskie

Cennik

1h - 150 PLN

30 min - 120 PLN

15 min - 80 PLN

Godziny

 Od: piątek godz. 16:00 

Do: niedziela godz. 13:00

Jak możesz spędzać czas ze mną?

Wykonuję

francuski bez zabezpieczenia, stosunek w zabezpieczeniu, wspólne pieszczoty, erotyczne stroje, szpilki

Za dodatkową opłatą:

finał w ustach 50 PLN, seks analny 50 PLN, wykorzystanie zabawek 50 PLN, złoty deszczyk 50 PLN

Inne fantazje - do uzgodnienia

Czekam na telefon od Ciebie

Zadzwoń i umów się już teraz...