Beata

Umów się ze mną już teraz

Spoglądam na zegarek. Spóźniasz się już ponad dziesięć minut. Jestem trochę rozczarowana, bo mój plan wypełniał każdą wspólną minutę. No cóż… będziesz musiał zadowolić się czymś innym.

Słyszę pukanie i mam nadzieję, że to Ty. Otwieram drzwi i widzę Ciebie. Stoisz oparty o framugę i mierzysz mnie wzrokiem.

Mam na sobie czerwony, koronkowy staniczek, przez który widać piersi, czerwone majteczki, czarne pończochy i szpilki. Wiem, że lubisz mnie w takim stroju, dlatego włożyłam ten zestaw specjalnie dla Ciebie.

Czuję zapach Twoich perfum, przymykam oczy i zaczynam wyobrażać sobie Twoje nagie ciało.

Popychasz mnie do środka i zamykasz drzwi. Łapiesz mnie za rękę, prowadzisz do pokoju i siadasz na łóżku. Czekasz teraz na mój ruch.

Włączam muzykę, którą lubisz, staję przed Tobą i zaczynam tańczyć. Po chwili zdejmuję staniczek, następnie majteczki. Każesz mi zostać w pończochach i szpilkach. Pochylam się nad Tobą i całuję w usta, jednocześnie pocierając wybrzuszenie w spodniach. Czuję, że jesteś bardzo podniecony. Chcesz mnie, a ja pragnę poczuć Twojego penisa w ustach. Dobrze wiesz, że uwielbiam to robić.

Poprawiasz się wygodniej, a ja wyciągam go delikatnie. Biorę go do ręki i poruszam nim. Robi się jeszcze grubszy i większy. Klękam przed Tobą i wkładam nabrzmiałe prącie do ust. Syczysz z podniecenia.

Chociaż mamy niewiele czasu, nie śpieszę się z pieszczotami, chcę, żeby było Ci dobrze. Liżę go i wkładam głęboko prawie całego. Jest taki cudowny… Robię tak kilka razy. Nie używam do tego dłoni, nie chcesz. Masz ochotę, bym pieprzyła Cię tylko ustami. 

Łapiesz mnie za tył głowy i dociskasz do siebie. Nadajesz tempo. Poruszasz mną coraz szybciej i szybciej. Obciągam Ci bez żadnej przerwy. Czuję Twój smak, wiem, że zaraz skończysz.

Zastanawiam się, czy zrobisz to we mnie, czy na moich piersiach. Na chwilę przed końcem, wyciągasz go i spuszczasz się na mnie. Zlizuję to, co zostało na Twoim członku, a pozostałość wcieram sobie w biust…

Beata

Wiek:

43

Orientacja:

hetero

Biust:

3

Wzrost:

170 cm

Waga:

56

Włosy:

czarne

Oczy:

zielone

Cennik

1h - 200 PLN

30 min - 150 PLN

15 min - 120 PLN

Noc - 2000 PLN

Godziny

Pn - Pt: 10:00 - 20:00

Sb: 10:00 - 20:00

Nd: 14:00 - 20:00

Jak możesz spędzać czas ze mną?

Wykonuję

francuski bez zabezpieczenia, stosunek w zabezpieczeniu, różne pozycje, możliwość powtórzenia, 69, minetka, różne fantazje łóżkowe, seksowna bielizna, szpilki, pończochy

Za dodatkową opłatą:

finał w ustach 80 PLN

Absolutnie odpada:

seks analny

Czekam na telefon od Ciebie

Zadzwoń i umów się już teraz...